• Štvrtý kvíz v rámci projektu podporeného Prešovským krajom máme za sebou. Pri príležitosti Európskeho dňa jazykov boli teda témou jazyky. Víťaznému tímu z III.A a septimy blahoželám ;-)
        • V rámci podujatia "Noc vedy" sme prijali pozvanie z Múzea špeciálneho školstva v Levoči, ktoré pripravilo zážitkovú besedu spojenú s workshopom. Témou bol proces starnutia ľudských buniek.
          • V rámci vyučovacieho predmetu Umenie a kultúra zavítali naši žiaci do levočskej Mestskej galérie na výstavu grafickej tvorby českého výtvarníka Františka Šimona s názvom "Okolo sveta".
            • Hosťami v našom podcastovom štúdiu boli účastníci programu Duke of Edinburgh (DofE) a ich školiteľ, pán učiteľ Jozef Fabiš. Viac o ich strastiach a slastiach v ďalšej epizóde #poskole.
              • Maturantom sa načim obzerať, kam ďalej... I z toho dôvodu vítame, ak sa u nás objavia ľudia z praxe, aby odprezentovali svoje pole pôsobnosti. Tak ako ostatne príslušníci väzenskej a justičnej stráže.

A K T U A L I T Y

• 07.-11.10.24
                      • Vzdelávací pobyt našich pedagógov vo Fínsku a v Česku v rámci programu Erazmus pre učiteľov.

• 12.-19.10.24
                      •

Týždenný výmenný pobyt študentov z gymnázia v bavorskom Murnau am Staffelsee u nás.

• 24.10.2024
                      • Imatrikulačný večierok prímanov a prvákov v réžii tretiakov a septimanov.

• 28.10. - 01.11.2024
                      • Vzdelávací pobyt učiteľov v Lotyšsku v rámci programu Erazmus pre učiteľov.

• 04.-08.11.2024
                      • Týždenný pobyt terciánov a kvarťanov v Porte v rámci programu Erazmus.

• NAŠE PODUJATIA A AKTIVITY

Naša škola je moderná vzdelávacia inštitúcia, ktorej žiaci a učitelia sa zapájajú do množstva rozmanitých projektov a organizujú všakovaké podujatia a vzdelávacie aktivity.
                      • Úlohy
                      • Suplovanie